Práce s odlišností v třídním kolektivu | Výukové video Katedry sociální pedagogiky PdF OU

Výukového video s názvem Práce s odlišností v třídním kolektivu má za cíl poukázat na oblast nerovností a odlišností a nabídnout možnosti, jak s nimi v rámci třídy pracovat, jak jim předcházet a řešit konfliktní situace ve skupině vyvolané těmito odlišnostmi. Prostřednictvím videonahrávky se také můžeme blíže podívat na téma genderové identity, se kterým se učitelé na základních a středních školách setkávají stále častěji. Videonahrávka vznikla ve spolupráci učitelů a studentů Katedry sociální pedagogiky Pedagogické fakulty Ostravské univerzity a POLAR multimedia v rámci projektu inovující přípravu učitelů za podpory Otevřeno.

Zveřejněno / aktualizováno: 14. 11. 2023