Konference Inspirativní didaktiky matematiky v Ostravě pro učitele MŠ, ZŠ a SŠ

Konference se zaměřuje na podporu učitelů matematiky všech stupňů vzdělávání s důrazem na moderní přístupy k výuce v 21. století. Úvodní přednášku povede profesorka Naďa Vondrová. Následně proběhnou dva workshopy, kde si učitelé na vlastní kůži vyzkouší různé výukové aktivity a prožijí hodinu z pohledu žáka. V reflexi se zaměříme na dovednosti učitele, které podporují žákovo učení či klima třídy.

Lektoři

• ZŠ – Tomáš Chrobák, Markéta Mylková, Eva Nevídalová
  • SŠ – Jana Hanušová, Dan Vybíral, Helena Kratochvilová

Kulaté stoly – diskuze a společné sdílení

• Al jako podpora učitele v matematice – Libor Klubal
  • Nadaný žák v matematice – Jana Hanušová
  • Hodnocení v matematice – Markéta Mýlková
  • Diferenciace výuky v matematice – Tomáš Chrobák

Součástí konference bude spousta doprovodného inspirativního programu pro učitele. Eduten, pomůcky do matematiky, projekt Slovní úlohy z UK

Jedinečná událost pro všechny učitele matematiky, kteří chtějí učit své žáky kvalitněji, cítit se v hodinách lépe a mají chuť naplňovat požadavky moderního vzdělávání. Přijdete načerpat energii a inspiraci, kterou využijete hned ve třídě!

Zveřejněno / aktualizováno: 18. 10. 2024