Odpouštění páry v Klubu Parník

Po dvou letech vynuceného „hudebního ticha“ si Vás všechny dovolujeme pozvat na další projekt organizovaný Katedrou hudební výchovy Pedagogické fakulty Ostravské univerzity. Druhé odpouštění páry v Klubu Parník je nejen studentskou akcí prezentující naši rockovou kapelu BTBB Botubutheboogr, ale je především příležitostí se sejít, pobavit a uvolnit v neformálním prostředí. Tím hlavním cílem je však, pořádně si užít drsného rockového večera, tentokrát s českou (i slovenskou) muzikou – art rock, underground, punk, legendy...

Zvací videoklip

Přijďte podpořit naše studenty a hosty ve středu 4. května 2022 od 18:00 hodin do ostravského Klubu Parník. Vstup je zdarma, je však třeba předem rezervovat místa prostřednictvím e-mailu na adrese .

Za kapelu se na Vás těší: Martin Kajzar, Přema Jimi Illek, Lukáš Tileček, Aleš Jedlička, Martin Gadula, Jakub Ides, Ondra Stony Stoniš

Zveřejněno / aktualizováno: 25. 04. 2022