Kurz základního školního lyžování - pro pedagogické pracovníky

Pořádá katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity pod jednacím číslem DVPP:
MSMT - 11431/2020-2-347

Kurz základního školního lyžování - pro pedagogické pracovníky
Termín:
2. – 6. ledna 2022 (neděle – čtvrtek)
Lektoři:
doc. PhDr. Petr Kutáč, Ph.D. (učitel lyžování)
katedra studií lidského pohybu, Pedagogická fakulta OU
Místo:
Beskydy-Bílá (hotel Bauer, destinace Hořec) – moderní středisko vybavené technickým zasněžováním (jistota sněhu), 4 sedačková lanovka a 2 vleky, nabízí také večerní lyžování, upravované běžecké stopy.
Cena:
4.500,- (ubytování, plná penze, vystavení licence, zapůjčení super krátkých lyží /SUPERSHORTIES/ pro výuku)
Doprava:
vlastní
Termín podání přihlášky a platby:
do 25. října 2021 z důvodu tlaku na výhodné ubytování v hotelu Bauer.

Dodržujeme rozsah školení, který je dán požadavky MŠMT - platnost vámi získaných licencí je nezpochybnitelná!

Vleky pro účastníky vzhledem k náplni kurzu a termínu konání nejsou vysokou položkou (bude se jednat o cca 1.000,- Kč na účastníka za celý kurz).

Jak se přihlásit:

Pro přihlášení je potřeba vyplnit formulář Přihláška na Instruktorský lyžařský kurz DVPP. Vyplněný formulář zaslat na: . Pro úspěšné přihlášení je nutné vyplnit VŠECHNY kolonky ve formuláři! (Poznámka: ve formuláři vyplňujete rodné číslo – tento údaj potřebujeme pro vaše zapsání do univerzitního systému přihlášek.)

Jak získáte informace o platbě a vaši účasti:

Všechny tyto informace dostanete na e-mail, který uvedete v přihlašovacím formuláři.

Storno podmínky:

• storno po 30. listopadu 2021 – 100 % ceny pobytu