Doc. Jakub Guziur publikoval nový příspěvek v Revolver revue

Revolver revue je kulturní časopis, který se věnuje tvůrčím oborům ve společenských souvislostech. Docent Jakub Guziur z Katedry výtvarné výchovy a Centra vizuálních studií Pedagogické fakulty Ostravské univerzity je pravidelným přispěvatelem tohoto čtvrtletníku. Ve 126. čísle tohoto časopisu, který vyšel v březnu roku 2022, naleznete nové práce z české poezie i prózy, rozhovory, úryvky z literární tvorby, překlady, výběry z fotografií, eseje, recenze a mnoho dalšího, jako například esej s názvem Poznámky k „experimentu“ Hiršala a Geöngerové, „špinavému“ konkrétu a konci konkrétní poezie právě z pera Jakuba Guziura. Esej, která je doplněna obrazovou přílohou a mnoha poznámkami, naleznete na stranách 171–202.

Za zmínku taktéž stojí příspěvek Jakuba Guziura ve 41. čísle kulturně-literárního revue Pandora na téma Ostrovní kontemplace Roberta Laxe, který vyšel jako poslední číslo čtvrtletníku v roce 2021.

Epub a PdF zdarma ke stažení

Přejeme Vám příjemnou četbu.

Zveřejněno / aktualizováno: 10. 06. 2022