Otevření 2. kola přijímacího řízení do programů celoživotního vzdělávání na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity

Centrum dalšího vzdělávání Pedagogické fakulty OU pro ak. rok 2024/25 otevírá 2. kolo přijímacího řízení do těchto vzdělávacích programů:

• Studium pedagogiky pro učitele druhého stupně základní školy a učitele střední školy
  • Studium pedagogiky pro vychovatele
  • Studium k rozšíření odborné kvalifikace zaměřené na přípravu učitelů 1. stupně ZŠ
  • Studium k rozšíření odborné kvalifikace zaměřené na výuku ČESKÉHO JAZYKA– způsobilost k výuce dalšího předmětu na 2. stupni ZŠ a SŠ
  • Studium k rozšíření odborné kvalifikace zaměřené na výuku ČESKÉHO JAZYKA – způsobilost k výuce na 2. stupni ZŠ
  • Studium pro ředitele škol a školských zařízení
  • Studium pro výchovné poradce
  • Studium k rozšíření odborné kvalifikace zaměřené na speciálně pedagogickou, výchovnou a vzdělávací činnost ve školách a třídách zřízených pro děti, žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami v kombinované formě vzdělávání – (pro kvalifikované učitele praktického vyučování, učitele odborného výcviku, učitele MŠ a vychovatele)
  • Studium k rozšíření odborné kvalifikace zaměřené na speciálně pedagogickou, výchovnou a vzdělávací činnost ve školách a třídách zřízených pro děti, žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami v kombinované formě vzdělávání – (pro absolventy VŠ s pedagogickým zaměřením)
  • Rozdílové studium speciální pedagogiky
  • Kariérové poradenství prakticky

Přijímací řízení bude otevřeno od čtvrtka 15. srpna 2024 od 8.00 hodin do naplnění kapacity jednotlivých programů. Více informací najdete na https://pdf.osu.cz/celozivotni-vzdelavani/.

V případě dotazů pište na e-mail:

Zveřejněno / aktualizováno: 12. 08. 2024