Prominutí přijímací zkoušky u navazujícího magisterského programu Kinantropologie a Behaviorální zdraví, sport a technologie

Děkan Pedagogické fakulty Ostravské univerzity prominul část přijímací zkoušky ve druhém stupni přijímacího procesu u navazujících magisterských programů:

• Kinantropologie, specializace Behaviorální zdraví,
  • Kinantropologie, specializace Sportovní vědy,
  • Behaviorální zdraví, sport a technologie.

Všichni přihlášení uchazeči, kteří splnili podmínky přijímacího řízení v prvním stupni přijímacího řízení (praktická zkouška z TV, zhodnocení studijních výsledků předchozího vysokoškolského studia a test z anglického jazyka – minimálně 40 bodů), obdrží za přijímací zkoušku maximální počet bodů.

Důvodem pro prominutí přijímací zkoušky je nízký počet přihlášených uchazečů a možnost fakulty všechny uchazeče přijmout ke studiu v akademickém roce 2024/2025.

Děkan fakulty zkoušku prominul v souladu se zveřejněnými Podmínkami k přijetí ke studiu pro akademický rok 2024/2025, zveřejněných na webových stránkách fakulty dne 31. října 2023 pod číslem jednacím OU-128218/45-2023.

Všichni přihlášení uchazeči, kteří úspěšně absolvovali první stupeň přijímacích zkoušek (praktická zkouška z TV, zhodnocení studijních výsledků předchozího vysokoškolského studia a test z anglického jazyka) obdrží za přijímací zkoušku maximální počet bodů.

Důvodem pro prominutí přijímací zkoušky je nízký počet přihlášených uchazečů a možnost fakulty všechny přijmout ke studiu v akademickém roce 2024/2025.

Zveřejněno / aktualizováno: 31. 05. 2024