Landscape k 10. výročí Univerzity třetího věku PdF OU

V úterý 22. listopadu 2022 proběhlo slavnostní zahájení výstavy frekventantů Ateliéru malby Univerzity třetího věku PdF OU s názvem Landscape. Výstava v prostorách Pedagogické fakulty Ostravské univerzity (budova SD) na Fráni Šrámka potrvá do 31. ledna 2023.

Níže si můžete přečíst zdravici vedoucího ateliéru dr. Milana Cieslara.

„Moc zdravím všechny studenty ateliéru malby. Jsem neskonale vděčný, že se mohu setkávat v ateliéru s úžasnými lidmi a pracovat na našich malířských výtvorech. Každé výtvarné setkání v ateliéru posouvá naše vnímání malby. Je neskutečné, jak velký výtvarný pokrok naši frekventanti v tak krátkém čase udělali. Tento pokrok je dobře viditelný na výstavě Landscape, která bude zahájena v mé nepřítomnosti. Jsem rád, že se náš kolektiv rozrostl o mladého kolegu MgA. Vlastimila Nenadála, který vede své ateliéry malby, kresby a grafiky. Naší komunitě v rámci U3V přeji hodně zdraví a tvůrčí síly, která je silným motorem pro kvalitní a šťastný život. Srdečně Vás všechny zdravím.“

Zveřejněno / aktualizováno: 18. 01. 2023