PF PdF – novoroční přání slovy děkana

Přejeme Vám slovy děkana Pedagogické fakulty OU v roce 2022 jen to nejlepší!

„I když se to bude zdát jako banální přání, rád bych popřál naší Pedagogické fakultě v roce 2022 co nejvíce běžného života. Co nejvíce možností potkávat se na přednáškách, seminářích, cvičeních, sportovních a kulturních událostech, akademických obřadech a studentům také na večírcích. Věřím, že už to bude možné, bezpečné. Cítím k Vám všem obdiv za to, jak jste v letech 2020–2021 studovali a pracovali. Vím, že pro řadu z Vás to nebylo jednoduché a toužíte po našem ‚starém světě‘. Svět se ale změnil a my jsme mohli tuto změnu prožívat v přímém přenosu. Získali jsme tak novou perspektivu a pohled na chápání našeho světa. Nyní to máme téměř za sebou a rok 2022 bude na Pedagogické fakultě rokem spokojenosti a kreativity. S úctou Váš děkan, Daniel Jandačka.“

Zveřejněno / aktualizováno: 10. 12. 2021