Děkan PdF OU děkuje uchazečům o studiu na PdF

Milá uchazečko, milý uchazeči,

děkuji Vám za Váš zájem o studium na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Vážím si Vašeho rozhodnutí pro studium na naší fakultě. Ať už jste si zvolili jakýkoli studijní program Pedagogické fakulty OU, můžete si být jistí, že jednotlivé katedry PDF OU jsou Vám připraveny poskytnout veškerou součinnost pro zdárný průběh přijímacího řízení a studia, které bude odstartováno slavnostním iniciačním aktem imatrikulace, po němž bude následovat Vaše intenzivní studium, které zakončíte státní závěrečnou zkouškou. V případě jakýchkoli nejasností se neváhejte se svými dotazy obrátit na studijní oddělení PdF OU. Jsme zde pro Vás!

Informace k přijímacímu řízení a o studiu budou k dispozici také na sociálních sítích PdF. Sledujte nás!

FB: @pdfostrava
Instagram: @pdf_ou
Twitter: @pdf_osu

Těším se, že se setkáme během Vašeho studia a věřím, že společně strávený čas na fakultě bude patřit k nezapomenutelným okamžikům našich životů.

Daniel Jandačka
děkan Pedagogické fakulty Ostravské univerzity