Boogr Xmas: pozvánka na studentský rockový koncert KHV

Vážené kolegyně a vážení kolegové, přítelkyně a přátelé rockové hudby a předvánočního „rockování“ v Klubu Parník spolu s kapelou Boogr Katedry hudební výchovy Pedagogické fakulty Ostravské univerzity, přikládáme plakát s pozvánkou a těšíme se na Vás všechny v pondělí 4. prosince 2023 od 18 hodin v ostravském Klubu Parník. Vstup na koncert je volný, je však opět třeba předem rezervovat místa.

Vezměte s sebou rodinu, kolegy, přátele, kamarády, známé. Počet míst, které chcete na Vaše jméno rezervovat, prosíme oznamte odpovědí na e-mailovou adresu paní Bc. Pavlíně Motalové, sekretářce katedry (). Prosíme rovněž, pokud budete rezervaci rušit, opět nám napište. Přijďte se pobavit a podpořit naše studenty.

Těšíme se na Vás všechny.

Kapela Boogr a studenti i členové naší katedry

Boogr Xmas: pozvánka na studentský rockový koncert KHV

Zveřejněno / aktualizováno: 16. 11. 2023