Referent/ka Katedry studií lidského pohybu Pedagogické fakulty OU

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Pedagogické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • referent/ka Katedry studií lidského pohybu Pedagogické fakulty OU

Zajímá Vás prostředí univerzity a rád/ráda byste zde pracoval/pracovala? Jste komunikativní, pečliví, flexibilní a prostředí administrativy je Vám blízké? Rád/a byste se stali členy dynamického týmu Katedry studií lidského pohybu? Pak neváhejte a napište nám! Rádi Vás mezi námi přivítáme.

Kdy Vás mezi námi přivítáme?

  • duben 2024, případně podle dohody

Co Vás v práci zejména čeká?

Čeká Vás příjemný kolektiv, atraktivní univerzitní prostřední, moderní zázemí City Campus OU a zajímavá práce.

Pracovní náplň tvoří zejména následující činnosti:

Administrativní práce/podpora

  • zajišťování běžných administrativních úkolů spojených s chodem pracoviště - podklady pro evidenci docházky zaměstnanců, podklady pro organizaci zimních a letních kurzů pro studenty, administrativní podpora pro přípravu cestovních příkazů zaměstnanců, administrace objednávek, závazků pracoviště a projektů řešených pracovištěm, administrace protokolů státních závěrečných zkoušek
  • archivace a správa dokumentace pracoviště

Komunikace

  • příjem a zpracování telefonátů, e-mailů a pošty
  • komunikace se studenty, pracovníky katedry a ostatními zaměstnanci OU
  • komunikace a spolupráce se studijním, personálním a ekonomickým oddělením Pedagogické fakulty při zajišťování chodu katedry
  • koordinace komunikace mezi pedagogy, studenty, vědeckými pracovníky a externími partnery a institucemi
  • organizace schůzek a příprava základních materiálů pro jednání

Co od Vás očekáváme?

Očekáváme chuť spolupracovat, pracovat a rozvíjet se v rámci kolektivu. Dále očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání I. stupně (střední vzdělání s maturitní zkouškou + 5 let praxe), angličtina B1
  • schopnost samostatné organizace práce, efektivního plánování a prioritizace úkolů
  • flexibilita, proaktivní přístup, pečlivost, systematičnost
  • zkušenosti s prací na počítači (MS Word, Excel, Teams...), obsluhou kancelářské techniky a základními kancelářskými programy
  • výborné komunikační dovednosti a ochota učit se nové věci
  • zkušenosti s projektovou činností výhodou
  • kladný postoj ke sportu a pohybovým aktivitám výhodou

Co dalšího Vás čeká?

Čeká Vás atraktivní prostředí, nové možnosti, příjemní kolegové. Nabízíme také:

  • 6 týdnů dovolené
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době)
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč)
  • plný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • přátelské pracovní prostředí v příjemné nové budově univerzitního kampusu v centru Ostravy
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu jednoho roku, v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala Vás naše nabídka?

Do 12. března 2024 nám na adresu zašlete svůj strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

V prvním kole budeme posuzovat zaslané životopisy.

Do druhého kola k osobnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní zájemci.

Děkan fakulty si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu jednání pouze vybrané uchazeče a zároveň právo nevybrat žádného uchazeče. Děkan PdF OU rovněž může výběrové řízení zrušit nebo opakovat.

Těšíme se na Vás.

Kontakt:

Pedagogická fakulta OU
personální oddělení
Bc. Anna Oslizloková
Fráni Šrámka 3
709 00 Ostrava

telefon: 553 46 2511