Provozní budovy PdF OU

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Pedagogické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • provozní budovy PdF OU

Zajímá Vás prostředí univerzity a rád/ráda byste zde pracoval/pracovala? Zajímáte se aktivně nebo pasivně o pohybové aktivity? Rád/a komunikujete s lidmi? Rád/a byste se podílel/a na provozu nového univerzitního kampusu na Černé louce? Pak neváhejte a napište nám! Rádi Vás mezi námi přivítáme.

Kdy Vás mezi námi přivítáme?

  • květen 2023, případně podle dohody

Co Vás v práci zejména čeká?

Čeká Vás přátelský kolektiv, příjemné prostřední univerzitního kampusu a zajímavá práce, která je často organizována na dny pracovního klidu (soboty, neděle, svátky).

Pracovní náplň tvoří zejména následující činnosti:

  • Příprava sportovišť dle rozpisu objednaných aktivit (příprava hřiště, natažení sítí, přemístění branek, apod). V některých případech jde o fyzicky náročnější aktivitu.
  • Zajišťování bezhotovostního a hotovostního platebního styku v souvislosti s provozem sportovišť.
  • Organizace týmu brigádníků, kteří jsou nápomocni v přípravách sportovišť a zajišťování chodu platební brány a provozu recepce.
  • Organizace účastníků sportovních akcí (směřování do šaten, omezení pohybu po zbylých částech budovy, zajištění klidu a pořádku při sportovních akcích).
  • Dohled nad dodržováním bezpečnostních opatření a dodržování domovního řádu, dalších předpisů, podmínek majitele, správce a provozovatele budovy.
  • Příprava učeben a dalších prostor pro komerční využití.
  • Výkon příslušných aktivit při skladování a zacházení se zbožím.
  • Přejímání zboží a kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí a dále ukládání, skladování a vydávání zboží.
  • Aktualizace údajů o zásobách.
  • Vedení příslušných záznamů o pohybu a přehledu zásob.

Co od Vás očekáváme?

Očekáváme chuť spolupracovat, pracovat a rozvíjet se v rámci kolektivu. Dále očekáváme:

  • Střední vzdělání s maturitní zkouškou (střední vzdělání s výučním listem + 5 let praxe).
  • Časovou flexibilitu (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba s předpokladem vyššího časového vytížení ve dnech pracovního klidu z důvodu konání sportovních turnajů a jednorázových akcí).
  • Schopnost komunikace s uživateli, nájemci budovy.
  • Proaktivní přístup při řešení specifických situací souvisejících s provozem budovy.
  • Kladný postoj ke sportu a pohybovým aktivitám výhodou.
  • Organizační a komunikační schopnosti, ochotu učit se novým věcem.
  • Pečlivost a samostatnost, týmové myšlení.
  • Časovou flexibilitu.

Co dalšího Vás čeká?

Čeká Vás nové prostředí, nové možnosti, noví kolegové. Nabízíme také:

  • 6 týdnů dovolené.
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době).
  • Stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč).
  • Plný pracovní úvazek s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou.
  • Přátelské pracovní prostředí v příjemné nové budově univerzitního kampusu v centru Ostravy.
  • V rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu jednoho roku, v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.
  • Možnost využívání sportoviště zdarma.
  • Práce v aktivním kolektivu.
  • Mimořádné odměny dle efektivity a rentability komerčního využívání prostor.

Zaujala Vás naše nabídka?

Do 15. dubna 2023 nám na adresu zašlete svůj strukturovaný životopissouhlas se zpracováním osobních údajů.

V první kole budeme posuzovat zaslané životopisy.

Do druhého kola k osobnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní zájemci.

Těšíme se na Vás.

Kontakt:

Pedagogická fakulta OU
personální oddělení
Bc. Anna Oslizloková
Fráni Šrámka 3
709 00 Ostrava

telefon: 553 46 2511