OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Pedagogická fakulta > O fakultě > Aktuality

• Obrázek

Promoce Pedagogické fakulty v září 2020

Promoce Pedagogické fakulty Ostravské univerzity se uskuteční v úterý 22. září 2020, ve středu 23. září 2020 a v pátek 25. září 2020 v Domě kultury AKORD, náměstí SNP 1, Ostrava-Zábřeh.

Každý absolvent účastnící se promoce uhradí poplatek za slavnostní ukončení studia (za účast na promoci) ve výši 500 Kč. Absolventi tento poplatek uhradí prostřednictvím vygenerovaných spojovacích symbolů k platbě, které se zobrazí po vyplnění elektronické přihlášky k promoci. U platby je nutné uvést všechny vygenerované symboly (variabilní a specifický symbol). Registraci k promoci provedou účastníci prostřednictvím formuláře na Portálu OU.

Doklad prokazující provedení platby dokládá (odevzdává) účastník promoce spolu s výstupním listem.

Harmonogram promocí

Přesný časový harmonogram promocí bude zveřejněn později na tomto místě, nejpozději 10 dní před konáním promocí.

Zveřejněno / aktualizováno: 19. 05. 2020