OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Pedagogická fakulta > O fakultě > Aktuality

• Obrázek

Promoce Pedagogické fakulty Ostravské univerzity v důsledku pandemie Covid-19 zrušeny

S ohledem na současný nepříznivý vývoj epidemiologické situace v České republice se kolegium děkana PdF OU na svém mimořádném zasedání dne 18. září 2020 rozhodlo po konzultaci s vedením Ostravské univerzity zrušit promoce absolventů, které byly plánovány na 22., 23. a 25. září 2020.

Absolventi si své diplomy mohou vyzvednout na Studijním oddělení PdF OU v úředních hodinách, uhrazený poplatek za neuskutečněné promoce bude všem absolventům vrácen.

Děkujeme za pochopení.

Vedení Pedagogické fakulty Ostravské univerzity