OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Pedagogická fakulta > Uchazeč

Chcete další důvod, proč studovat na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity? Jeden máme!

Pedagogická fakulta OU jako jediná v ČR zavedla od října 2012 jedinečný systém recipročních aktivit. Uvedený systém nabízí každému studujícímu možnost vyzkoušet si v rámci nepovinných aktivit různé činnosti týkající se studovaného oboru, ale také mimo něj. Aktivit se můžete zúčastnit jednorázově (např. doprovod dětí na výlet, pomoc s realizací Sportovního dne, Mikuláše…), nebo můžete vést pravidelně kroužky různého typu (sportovní, hudební, výtvarné, doučovací …). Máte možnost vyjet s dětmi na ozdravné pobyty a působit ve funkci vychovatele, zdravotníka nebo nočního dozoru, v zimě vás pak rádi uvidíme třeba jako instruktory lyžování nebo snowboardingu. Kromě zajímavých zážitků, prohloubení a rozšíření praxe a třeba i kreditů navíc vás jako bonus čeká mimořádné stipendium. Těšíme se na vás.

Bližší informace vám poskytne Bc. Michaela Kozelská na referátu praxí (e-mail: , tel. 553 46 2513).

Zveřejněno / aktualizováno: 10. 06. 2019