Mezinárodní vědecká konference: Asimilace v příhraničních oblastech. Dějiny a současnost

Srdečně zveme na mezinárodní vědeckou konferenci: Asimilace v příhraničních oblastech. Dějiny a současnost / Asymilacja na pograniczach. Historia i współczesność / Assimilation on the borderlands. History and present day), která se uskuteční v pátek 14. června 2019 v aule Polského gymnázia – Polskiego Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego v Českém Těšíně (ul. Hlavlíčkova 213/13), od 9:00 do 17:00.

Hlavní organizátor: Centrum studií evropské identity, Pedagogická fakulta Ostravské univerzita
Spoluorganizátoři:Kongres Poláků v České republice (Kongres Polaków w Republice Czeskiej) a Institut historie Slezské univerzity v Katovicích (Instytut Historii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach)
Konferenční jazyk:angličtina, polština

Program ikona pdf