Instruktorský lyžařský kurz - mimo DVPP

Pořádá katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity

Instruktorský lyžařský kurz - mimo DVPP
Termín:
2. – 6. ledna 2024 (pondělí - pátek)
Lektoři:
doc. PhDr. Petr Kutáč, Ph.D. (učitel lyžování)
katedra studií lidského pohybu, Pedagogická fakulta OU
Místo:
Beskydy-Bílá (hotel Bauer, destinace Hořec) – moderní středisko vybavené technickým zasněžováním (jistota sněhu), 4 sedačková lanovka a 2 vleky, nabízí také večerní lyžování, upravované běžecké stopy.
Cena:
5.980,- (ubytování, plná penze, vystavení licence, zapůjčení super krátkých lyží /SUPERSHORTIES pro výuku)
Doprava:
vlastní
Termín podání přihlášky a platby:
do 25. října 2023 z důvodu tlaku na výhodné ubytování v hotelu Bauer.

Dodržujeme rozsah školení, který je dán požadavky MŠMT - platnost vámi získaných licencí je nezpochybnitelná!

Poznámka: Vleky pro účastníky vzhledem k náplni kurzu a termínu konání nejsou vysokou položkou (bude se jednat o 1.490,- Kč + 100,- Kč vratná záloha na kartu na účastníka za celý kurz).

Jak se přihlásit:

Pro přihlášení je potřeba vyplnit formulář Přihláška na Instruktorský lyžařský kurz – mimo DVPP. Vyplněný formulář zaslat na: . (Poznámka: ve formuláři vyplňujete rodné číslo – tento údaj potřebujeme pro vaše zapsání do univerzitního systému přihlášek.)

POZOR! Pro úspěšné přihlášení je nutné vyplnit VŠECHNY kolonky ve formuláři!

Jak získáte informace o platbě a vaši účasti:

Všechny tyto informace dostanete na e-mail, který uvedete v přihlašovacím formuláři.

Náplň kurzu:

• Metodika nácviku základních lyžařských dovedností (s ohledem na potřeby výuky na školních lyž. kurzech)
  • Aplikace výukových postupů a průpravných cvičení ve výuce lyžování
  • Využití pomůcek pro zpestření a zkvalitnění výuky (slalomové tyče, tenké laminátové tyče, mety, kužely, vodní nudle, míče)
  • Využití lyží SUPERSHORTIES (super krátké lyže – délka do 100 cm) pro výuku lyžování
  • Základy výuky běhu na lyžích.

Doporučeno:

• Kurz je určen pro lyžařskou veřejnost, která chce získat licenci INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ a chce se také seznámit se současnými trendy v lyžování a jeho výuce.

Storno podmínky:

• storno po 30. 11. 2023 – 100 % ceny pobytu