OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Pedagogická fakulta > O fakultě > Aktuality

Pedagogická fakulta OU vypisuje výběrové řízení na nové insignie

Výběrové řízení na návrh a zhotovení insignií Pedagogické fakulty Ostravské univerzity

Téma: Obsahově korespondující se zaměřením, posláním, aktivitami pedagogické fakulty (J. A. Komenský, vzdělávání, výchova mladé generace)

Termín zasílání návrhů: 30. listopadu 2019

Termín posouzení návrhů: 15. prosince 2019

Termín vyhotovení: 31. května 2020

Předmět: Zhotovení celkem 5 závěsných medailí na řetězech (s odlišením 1 medaile děkana a 4 medaile proděkanů) a žezla.

Rozměry: max. celková délka řetězů 120 cm, max. průměr medailí 10 cm, max. výška žezla 120 cm

Materiál: kov s případným doplněním dalšími materiály (sklo, kámen apod.)

Maximální cena: 500.000 Kč za celý soubor insignií

Způsob zasílání návrhů: v elektronické i vytištěné (papírové) podobě, doplněné případně maketou, na adresu Michaela Zmrzlíková, Fr. Šrámka 3, Ostrava – Mariánské Hory, 709 00, e-mail:

Zveřejněno / aktualizováno: 10. 10. 2019