Vyjeď s námi do zahraničí

Katedra sociální pedagogiky participuje na výměnných zahraničních pobytech studentů i pedagogů.

Zveřejněno / aktualizováno: 24. 06. 2021

ERASMUS+ výuková mobilita dr. Hozové na Trnavské univerzitě na Slovensku

V rámci projektu ERASMUS+ se ve dnech 2. - 6. května 2022 dr. Leona Hozová zapojila do výukové mobility na Trnavské univerzitě na Slovensku.

ERASMUS+ výuková mobilita dr. Štenclové v Estonsku

Ve dnech 2. - 6. května 2022 navštívila dr. Veronika Štenclová, v rámci výukové mobility, Katedru sociální pedagogiky na univerzitě v Estonském Tartu.

ERASMUS+ výuková mobilita dr. Štenclové ve Španělsku

Ve dnech 14. - 18. listopadu 2022 navštívila dr. Veronika Štenclová, v rámci výukové mobility, Katedru sociální pedagogiky na Universitat Autònoma de Barcelona.

Výjezd studentek 3. ročníku skrz výzvu OUAid do Keni

Naše 2 studentky z 3. ročníku bakalářského studia Veronika Škorvanová a Natálie Stošková se vydaly skrz výzvu OUAid do Africké Keni, kde se měsíc věnovaly 85 sirotkům.