Doškolovací instruktorský lyžařský kurz - pro pedagogické pracovníky

Pořádá katedra studií lidského pohybu (dříve tělesné výchovy) Pedagogické fakulty Ostravské Univerzity (KTV PdF OU).

Termín:

• 2. - 5. ledna 2018 (úterý - pátek)

Lektoři:

Místo:

• Beskydy-Bílá (hotel Bauer, destinace Hořec)
    moderní středisko vybavené technickým zasněžováním (jistota sněhu), 4 sedačková lanovka a 2 vleky, nabízí také večerní lyžování, upravované běžecké stopy.

Cena:

• 3.260,-
    (ubytování, plná penze, vystavení licence, zapůjčení super krátkých lyží /SUPERSHORTIES/ pro výuku)

Doprava:

• vlastní

Dodržujeme rozsah školení, který je dán požadavky MŠMT > platnost vámi získaných licencí je nezpochybnitelná!

Termín podání přihlášky a platby: do 27. 10. 2017 z důvodu tlaku na výhodné ubytování v hotelu Bauer.

Poznámka: Vleky pro účastníky vzhledem k náplni kurzu a termínu konání nejsou vysokou položkou (bude se jednat o cca 700,- Kč na účastníka za celý kurz).

Jak se přihlásit:

Pro přihlášení je potřeba vyplnit formulář. Vyplněný formulář zaslat na
(poznámka: ve formuláři vyplňujete rodné číslo – tento údaj potřebujeme pro vaše zapsání do univerzitního systému přihlášek)

Jak získáte informace o platbě a vaši účasti:

• Všechny tyto informace dostanete na e-mail, který uvedete v přihlašovacím formuláři.

Náplň kurzu:

• Metodika nácviku základních lyžařských dovedností (s ohledem na potřeby výuky na školních lyž. kurzech).
  • Aplikace výukových postupů a průpravných cvičení ve výuce lyžování.
  • Využití pomůcek pro zpestření a zkvalitnění výuky (slalomové tyče, tenké laminátové tyče, mety, kužely, vodní nudle, míče).
  • Využití lyží SUPERSHORTIES (super krátké lyže - délka do 100 cm) pro výuku lyžování.
  • Základy výuky běhu na lyžích.

Doporučeno:

• Kurz je určen pro držitele licence „Instruktor školního lyžování“, kteří si potřebují prodloužit její platnost.

Storno podmínky:

• storno do 30 dnů před nástupem - 20% ceny pobytu