Instruktorský lyžařský kurz - pro pedagogické pracovníky

Pořádá katedra studií lidského pohybu (dříve tělesné výchovy) Pedagogické fakulty Ostravské Univerzity (KTV PdF OU).

Termín:

• 2. - 6. ledna 2018 (úterý - sobota)

Lektoři:

• doc. PhDr. Petr Kutáč, Ph.D.
    (učitel lyžování), katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty OU,
  • Mgr. Soňa Jurková
    (cvičitel lyžování), katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty OU.

Místo:

• Beskydy-Bílá (hotel Bauer, destinace Hořec)
    moderní středisko vybavené technickým zasněžováním (jistota sněhu), 4 sedačková lanovka a 2 vleky, nabízí také večerní lyžování, upravované běžecké stopy.

Cena:

• 4.200,-
    (ubytování, plná penze, vystavení licence, zapůjčení super krátkých lyží /SUPERSHORTIES/ pro výuku)

Doprava:

• vlastní

Dodržujeme rozsah školení, který je dán požadavky MŠMT > platnost vámi získaných licencí je nezpochybnitelná!

Termín podání přihlášky a platby: do 27. 10. 2017 z důvodu tlaku na výhodné ubytování v hotelu Bauer.

Poznámka: Vleky pro účastníky vzhledem k náplni kurzu a termínu konání nejsou vysokou položkou (bude se jednat o cca 800,- Kč na účastníka za celý kurz).

Jak se přihlásit:

Pro přihlášení je potřeba vyplnit formulář. Vyplněný formulář zaslat na
(poznámka: ve formuláři vyplňujete rodné číslo – tento údaj potřebujeme pro vaše zapsání do univerzitního systému přihlášek)

Jak získáte informace o platbě a vaši účasti:

• Všechny tyto informace dostanete na e-mail, který uvedete v přihlašovacím formuláři.

Náplň kurzu:

• Metodika nácviku základních lyžařských dovedností (s ohledem na potřeby výuky na školních lyž. kurzech).
  • Aplikace výukových postupů a průpravných cvičení ve výuce lyžování.
  • Využití pomůcek pro zpestření a zkvalitnění výuky (slalomové tyče, tenké laminátové tyče, mety, kužely, vodní nudle, míče).
  • Využití lyží SUPERSHORTIES (super krátké lyže - délka do 100 cm) pro výuku lyžování.

Doporučeno:

• Kurz je uručen pro zájemce o získání licence „Instruktor školního lyžování“ z řad učitelů a pedagogických pracovníků, kteří nemají aprobaci tělesná výchova.
  • Kurz je určen pro učitele tělesné výchovy, kteří se chtějí seznámit se současnými trendy v lyžování a jeho výuce.

Storno podmínky:

• storno do 30 dnů před nástupem - 20% ceny pobytu