FAQ

Katedra studií lidského pohybu
Pedagogická fakulta
Ostravská univerzita v Ostravě
Varenská 40a
702 00 Ostrava

  
cz   en


Sportovní reprezentace OU

Vážení sportovní přátelé,

vítáme vás na stránkách věnujících se sportovní reprezentaci, které mají za cíl informovat o akademickém sportovním dění na naší univerzitě. Jednotlivé sekce obsahují mimo jiné základní informace o možnostech reprezentace studentů OU na vysokoškolských sportovních soutěžích, přinášejí přehledy o umístění na vrcholných akcích a o možnostech tréninku jednotlivých výběrů. Dozvíte se také více o historii vysokoškolského sportu na naší univerzitě (významné mezníky ve vývoji, významní reprezentanti, galerie sportovců apod.)

A že je co zveřejňovat! Naši studenti se účastní téměř všech republikových akademických soutěží (cca 200 studentů ročně), někteří z nich jsou dokonce nominováni na akce evropského či světového významu (AME, AMS, univerziády). Reprezentanti OU dosahují skvělých výsledků, o čemž svědčí mimo jiné celková umístění univerzity v bodování vysokých škol na českých akademických hrách (studentská „olympiáda“), kdy jsme obsadili vždy přední místa. Každoročně se naší zástupci umísťují na medailových pozicích a mnozí se stávají Akademickými mistry ČR.

Je nutné zmínit, že účast na akademických soutěžích by nebyla možná bez významné podpory a finančního přispění vedení univerzity.

Těšíme se na spolupráci v rámci akademického sportu.

Mgr. Radim Kofránek, KTV
vedoucí sportovní reprezentace OU

Vlastník zprávy: Mgr. Radim Kofránek | Aktualizováno: 19. 12. 2011
 

© Ostravská univerzita v Ostravě 2006 - 2016
Ostravská univerzita v Ostravě, Dvořákova 7, 701 03 Ostrava 1
telefon: +420 597 091 111, +420 553 461 111
e-mail: studiumzavináčosutečkacz, infozavináčosutečkacz, podatelnazavináčosutečkacz

YouTube | Facebook | Google+ | Twitter | Instagram
RSS | Technický kontakt