FAQ

Katedra studií lidského pohybu
Pedagogická fakulta
Ostravská univerzita
Varenská 40a
702 00 Ostrava

  
cz   en


Sportovní reprezentace OU

Vítejte na stránkách sportovní reprezentace Ostravské univerzity.

Tyto stránky mají za cíl informovat o akademickém sportovním dění na naší univerzitě. Jednotlivé sekce obsahují, mimo jiné, základní informace o možnostech reprezentace studentů OU na vysokoškolských sportovních soutěžích, přinášejí přehledy o umístění na vrcholných akcích a o možnostech tréninku jednotlivých výběrů. Dozvíte se také více o historii vysokoškolského sportu na naší univerzitě (významné mezníky ve vývoji, významní reprezentanti, galerie sportovců apod.)

A že je co zveřejňovat! Naši studenti se účastní téměř všech republikových akademických soutěží (cca 200 studentů ročně), někteří z nich jsou dokonce nominováni na akce evropského či světového významu (AME, AMS, univerziády). Reprezentanti OU dosahují skvělých výsledků, o čemž svědčí celková umístění univerzity v bodování vysokých škol na českých akademických hrách (studentská „olympiáda“), kde se OU pravidelně nachází na předních příčkách. Mnozí z našich reprezentantů se každoročně umisťují na medailových pozicích nebo se stávají Akademickými mistry ČR.

Je nutné zmínit, že účast na akademických soutěžích by nebyla možná bez významné podpory a finančního přispění vedení univerzity.

Těšíme se na spolupráci v rámci akademického sportu.

Mgr. Michal Sebera
vedoucí sportovní reprezentace OU

Vlastník zprávy: Mgr. Jaroslav Uchytil, Ph.D. | Aktualizováno: 07. 10. 2016
 

© Ostravská univerzita 2006 - 2017
Ostravská univerzita, Dvořákova 7, 701 03 Ostrava 1
telefon: +420 597 091 111, +420 553 461 111
e-mail: studiumzavináčosutečkacz, infozavináčosutečkacz, podatelnazavináčosutečkacz

YouTube | Facebook | Google+ | Twitter | Instagram
RSS | Technický kontakt